Lionelo automobilinės kėdutės

11

Jei ieškote tvirtos ir praktiškos automobilinės kėdutės savo vaikui, išbandykite platų "Lionelo" modelių asortimentą. Šio žinomo prekės ženklo gaminiai išsiskiria patvarumu ir funkcionalumu. "Lionelo" automobilinėse kėdutėse įrengtos plačios reguliavimo galimybės, dėl kurių kėdutė auga kartu su jūsų vaiku. Jų gamyboje naudojamos patvarios medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir estetinę išvaizdą net ir po ilgalaikio kėdutės naudojimo.

"Lionelo" automobilinės kėdutės skirtos įvairaus amžiaus vaikams. Priklausomai nuo modelio, jos tinka vos kelių mėnesių kūdikiams, taip pat vaikams iki 12 metų. Dėl specialios konstrukcijos ir formos kėdutės prisitaiko ir prie automobilio kėdutės, ir prie augančio kūdikio. Kėdutės veiksmingai apsaugo vaikus susidūrimo ar staigaus stabdymo atveju.

Gaminiuose yra gilios galvos atramos, paminkštintos specialiu putplasčiu, kuris užtikrina didelį komfortą vaikui, taip pat apsaugo vaiko galvą ir kaklą nuo sužalojimų. Atrinktuose modeliuose yra kelių pakopų galvos atramos reguliavimas, leidžiantis sėdynę pritaikyti augančiam vaikui, taip pat porankiai, užtikrinantys didesnį komfortą. Kai kuriose kėdutėse taip pat yra kvėpuojantis "Dri-Seat" įdėklas, užtikrinantis papildomą komfortą jautriai vaiko odai. Atrinktos versijos gali būti montuojamos galine arba priekine kryptimi.

Dėl nuimamų, skalbimo mašinoje plaunamų apmušalų gaminius lengva montuoti ir valyti. Jiems suteikiama gamintojo garantija visam laikui.

pixel