"Lionelo" vaikiški vežimėliai

14

"Lionelo" vaikiški vežimėliai, kuriuos galima įsigyti "BabyHit.pl" parduotuvės asortimente, yra modernūs modeliai, išsiskiriantys funkcionalumu, tvirtumu ir šiuolaikišku dizainu. Sėdynės pagamintos iš aukščiausios kokybės audinių, pasižyminčių minkštumu ir atsparumu pažeidimams. Plieniniai arba aliuminio rėmai užtikrina visos vežimėlio konstrukcijos stabilumą ir tvirtumą. Gumuoti, putplasčio arba pripučiami ratai leidžia sklandžiai važiuoti įvairiais paviršiais.

Mūsų gaminių asortimente yra daugybė vežimėlių tipų ir modelių. Be kita ko, siūlome gilius vežimėlius, vaikiškus vežimėlius, vežimėlius dvynius, taip pat modelius "2-in-1" ir "3-in-1". Priklausomai nuo gaminio, jie skirti įvairaus amžiaus mažyliams. Prekiaujame vežimėliais, skirtais kūdikiams nuo pirmųjų gyvenimo savaičių, taip pat kelerių metų vyresniems vaikams.

Siūlome "Lionelo" vežimėlių modelius su įvairių tipų sėdynėmis: kibirinėmis, atsilenkiančiomis ir tradicinėmis, taip pat su priekine, galine ar visų ratų pakaba. Pasirinkti modeliai turi atšvaitus, reguliuojamas kojų atramas arba teleskopines rankenas.

Lionelo vežimėliuose įrengta daugybė funkcijų, užtikrinančių saugumą ir naudojimo patogumą. Į įrangą, be kita ko, įeina elastingi, patvarūs diržai, stabdžiai ir užraktai. Kita vertus, papildoma įranga padidina gaminio patogumą tiek tėvams, tiek vaikams. Praktiški priedai - tai lietaus apdangalas, tinklelis nuo uodų, puodelio laikiklis, nešiojimo krepšys, kojų užklotas ir kiti priedai.

pixel