Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black

Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg "Stardust Black
Soho Grey
Autumn Gold
River Blue
Classic Beige
 Rožinė magnolija
 Navy Blue
Deep Black
Granite Black
Stardust Black
123,65 € / vnt.
Obserwuj Porównaj
Garantija: Išplėstinis - nuo durų iki durų, Patikrinkite garantijos sąlygas

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Cybex "Aton 5" automobilinė kėdutė 0-13 kg RWF

Cybex Aton 5automobilinė kėdutė priklauso 0-13 kg svorio grupei. Tai reiškia, kad ji tinka vežti vaikus nuo gimimo iki maždaug 18 mėnesių. Jos ypatybė - specialus paminkštinimas, kuris užtikrina labai patogią gulėjimo padėtį, taip pat leidžia vežti vaikus nuo pirmųjų gyvenimo dienų (įskaitant neišnešiotus kūdikius) be jokio neigiamo poveikio stuburui. Vaikai joje visada jausis patogiai dėl plačiai reguliuojamo galvos atramos su dirželiais arba kūdikio mažinimo įdėklo. Be to, kėdutėje yra nuo UV spindulių saugantis stogelis.

Tinkama sveika padėtis net ir neišnešiotiems kūdikiams

Cybex "Aton 5" turi specialų mažinantį įdėklą, kuris pritaiko sėdynės vidų prie besivystančio kūdikio stuburo ir viso kūno. Įdėklas suprojektuotas taip, kad nesukeltų vaikams raumenų įtampos, todėl jie gali ilgiau keliauti automobilyje be neigiamo poveikio sveikatai. Neišnešioti kūdikiai taip pat gali be jokių rūpesčių naudoti šią kėdutę. Vystantis vaiko kūnui, keičiasi ir jo poreikiai. Po kurio laiko tampa svarbiau, kad galva būtų aukščiau už krūtinę, o ne plokščioje padėtyje. Todėl po tam tikro laiko kėdutę galima, o iš tikrųjų reikėtų nuimti.

Individualus galvos atramos reguliavimas

Sakyti, kad kiekvienas naujagimis yra skirtingas ir auga skirtingu tempu, yra tas pats, kas nieko nesakyti. Dėl šios priežasties neįmanoma sukurti fiksuotos galvos atramos, kuri vienodai gerai apsaugotų kiekvieną vaiką. Kėdutės Cybex Aton 5 galvos atramą galima reguliuoti 8 pakopomis, kad ji visada tiktų naudotojui. Tinkamas galvos atramos aukštis geriausiai apsaugo kūdikio galvą, kaklą ir pečius - jautriausias jo kūno dalis. Tinkamas reguliavimo diapazonas leidžia sklandžiai keisti nustatymus kūdikiui augant ir nurodo, kada laikas keisti kitą kėdutę.

Pažangios saugos sistemos

Patentuota LSP ištraukiamo šoninio skydo sistema užtikrina veiksmingą perkrovos paskirstymą susidūrimo metu ir suteikia jūsų vaikui maksimalų saugumo lygį. Apsauga ištraukiama iš automobilio durelių pusės. Dėl didelio atstumo tarp pirmojo Cybex Aton 5 automobilinės kėdutės kontakto taško ir svetimkūnio visas karkasas sugeria susidūrimo energiją ir apsaugo jus nuo sužalojimų.

Patvarus kiautas

Daugelį metų trukusių bandymų, tyrimų, avarinių testų ir Cybex inžinierių patirties dėka buvo sukurta kuo tvirtesnė medžiaga, puikiai sugerianti energiją avarijos atveju. Tai ypač svarbu, kai pirmą kartą sėdima automobilio kėdutėje - kūdikio kūnas yra labai subtilus ir jam reikia aukščiausio lygio apsaugos. Kėdutė "Aton 5" užtikrina, kad kiekviena kelionė būtų visiškai saugi naudotojui, kad ir kokios būtų aplinkybės.

Visapusiška kelionių sistema

Cybex Aton 5 galime pritvirtinti prie daugumos vaikiškų vežimėlių rėmų. Tai labai patogi ir naudinga galimybė, ypač atostogų, apsipirkimo ar trumpų kelionių metu. Dabar jums nebereikės kaskart į bagažinę krauti didelių gabaritų vežimėlio. Dėl specialaus paminkštinimo įdėklo jūsų kūdikis gali ilgiau būti vežimėlyje be jokio neigiamo poveikio sveikatai.

Specialios formos diržai

Trijų taškų įmontuoti Cybex Aton 5 kėdutės saugos diržai yra "Y" formos. Juos supa gausi, minkšta medžiaga, kad net ir ilgų kelionių metu mažyliui nekiltų diskomforto. Papildomas tarpkojo diržas užtikrina absoliučiai stabilų ir saugų mažylio prisegimą - visa ši sistema netgi priverčia vaiko kūną laikytis taisyklingos padėties.

Galimybė įsigyti specialų pagrindą

Su "Aton 5" kėdutei skirtu "Isofix" pagrindu kasdienis naudojimasis kėdute tampa daug paprastesnis. Jums nebereikia traukti automobilio diržo per kreipiančiąsias. Tiesiog padėkite jį ant tam skirtos vietos ir lengvai paspauskite. Šalia stabilizatoriaus kojelės yra indikatoriai, kurie nuolat stebi, ar teisingai sumontuoti visi komponentai, o suklydus įspėja raudona spalva. ISOFIX tvirtinimas labai stabilizuoja visą sistemą automobilyje ir sumažina klaidų riziką.

Techniniai parametrai:
Isofix bazė / įmontuotas Isofix:
Pirktas atskirai
Tvartas:
Išskleidžiamas savarankiškai
Patvirtintas naudoti orlaiviuose:
-
Vienu metu reguliuojamas diržų ir galvos atramos aukštis:
Taip
Montavimo kryptis:
atgal
Galimybė keisti rankenos padėtį:
Taip,
dydžio standartas:
NE
ADAC įvertinimas:
4
Apmušalai nuimami skalbimui:
Taip
Svoris (kg):
4,8
Svorio grupė:
0-13 kg
Matmenys (cm)
UV filtrai:
Taip’
Mažinantis įdėklas naujagimiui:
Taip’
Amžius:
0 - 2 lata
Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Išplėstinis - nuo durų iki durų - Gamintojo garantija laikotarpiui 24 mėnesių.

Garantija suteikiama 2 metams nuo pristatymo datos.

Garantija taikoma visiems gaminio defektams, išskyrus mechaninius pažeidimus, atsiradusius dėl netinkamo naudojimo.

DOOR TO DOOR garantijos taisyklės:

1. Apie gaminio defektą praneškite mums arba gamintojui bet kokia forma

2. Supakuokite gaminį siuntimui

3. Tinkamas kurjeris paims iš jūsų prekes be papildomų išlaidų

4. Ne vėliau kaip per 14 dienų naujas arba suremontuotas gaminys bus grąžintas jūsų nurodytu adresu

pixel