Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink

Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Cybex "Solution M-Fix" automobilinė kėdutė 15-36 kg Mystic Pink
Manhattan Grey
Stardust Black
Purple Rain
Pure Black
Gray Rabbit
Rumba Red
Rebel Red
Pepper Black
Lavastone Black
Denim Blue
Blue Moon
Cobblestone
Mystic Pink
123,65 € / vnt.
Obserwuj Porównaj
Garantija: Išplėstinis - nuo durų iki durų, Patikrinkite garantijos sąlygas

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Cybex Solution M-fix automobilinė kėdutėpriklauso 15-36 kg svorio grupei. Tai reiškia, kad tai bus paskutinė automobilinė kėdutė, kurios prireiks jūsų vaikui. Įmonės pavyzdinis modelis pasižymi tuo, kad jame puikiai dera saugumas, patogumas ir funkcionalumas. Galvos atramos reguliavimo sistema, neleidžianti mažyliui miegant nuleisti galvos, pailgintos šoninės apsaugos ar energiją sugerianti karkaso dalis užtikrins saugumą nelaimingo atsitikimo atveju. Pailgintas ir atsilenkiantis atlošas bei patogūs porankiai užtikrins, kad net ir labai ilga kelionė nebebus varginanti. Aukštos kokybės apmušalai sumažins jūsų vaiko prakaitavimą.

Įtraukiama šoninė apsauga

Patentuota teleskopinė šoninės apsaugos sistema itin efektyviai veikia visų šoninių susidūrimų atveju. Norėdami ištraukti specialųjį elementą, tiesiog spustelėkite jį. Įsitikinkite, kad automobilio durelių pusėje esanti apsauga visada aktyvuota. Taip užtikrinama, kad ji veiksmingai sugeria susidūrimo energiją ankstyvuoju etapu, kai svetimkūnis dar yra toli nuo "Solution M-fix" sėdynės kiauto.

Kvėpuojančios medžiagos

Apmušalų vėdinimo sistema Cybex ir aukštos kokybės medžiagos palaiko komfortišką kūno temperatūrą ir apsaugo nuo per didelio prakaitavimo.
Apmušalus galima nuimti ir skalbti skalbimo mašinoje (rekomenduojama temperatūra: 30 °C).

Kėdutė, kuri auga kartu su jūsų vaiku

Galvos atramą galima reguliuoti net 12 skirtingų padėčių, todėl visada galėsite pritaikyti nustatymus pagal vaiko ūgį. Pakeitimai atliekami specialia rankena, viena ranka, nenaudojant jėgos. Tai viena iš priežasčių, kodėl Cybex Solution M-fix garantuoja tokį ilgą tarnavimo laiką.

Patvarus korpusas

Visas "Solution M-fix" modelio korpusas pagamintas iš itin tvirtų ir energiją sugeriančių medžiagų. Dėl to kėdutė veiksmingai sugeria susidūrimo energiją ir apsaugo jūsų vaiką nuo bet kokių sužalojimų.

Patogi, plati sėdynė

Tikrai talpi, gili ir plati sėdynė užtikrina komfortą net ilgų kelionių metu. Sėdynės pagalvėlė yra minkšta ir tinkamos formos, kad gerai veiktų net ir po ilgo naudojimo. Prie to pridėkite kvėpuojančius ir malonius liesti audinius ir turėsite sėdynę, kurioje vaikai norės keliauti.

Atlenkiamas atlošas

Dėl atlenkimo funkcijos " Cybex Solution M-fix" lengvai prisitaiko prie bet kurios automobilinės kėdutės. Tai labai svarbi funkcija. Automobilio kėdutė gali veiksmingai sugerti susidūrimo energiją tik tada, kai jos atlošas ir sėdynė priglunda prie sofos.

Patentuota galvos atlošo atlenkimo sistema

Labai dažnai keliaujant automobiliu susidaro situacija, kai miegančio vaiko galva nevalingai nukrenta į priekį, atsiremdama į krūtinę. Tai labai pavojinga, nes tuo metu didžioji vaiko kūno dalis yra už automobilio sėdynės ribų, t. y. zonoje, užtikrinančioje apsaugą susidūrimo atveju. Cybex Automobilyje "Solution M-fix" yra patentuota sistema, kuri neleidžia to padaryti. Pasviręs galvos atlošas pakeičia jėgų pusiausvyrą, todėl galva dažniau remiasi į galvos atlošą, o visas kūnas atsiduria maksimaliai saugioje padėtyje. Yra 3 skirtingi atlenkimo nustatymai.

Lengvas ir stabilus montavimas

Saugus ir patikimas montavimas yra vienas svarbiausių dalykų kalbant apie kelionių saugumą, nes jokia sistema neveiks tinkamai, jei kėdutė neišsilaikys savo vietoje. Cybex Solution M-fix turi du nepriklausomus prijungimo taškus: isofix jungtis ir automobilio diržą. Pirmasis stabilizuoja visą sėdynę ir pašalina bet kokią nepageidaujamo sistemos judėjimo riziką, net ir apvirtimo metu. Tai taip pat naudinga važiuojant vienam, be vaiko - isofix jungtys užtikrina, kad sėdynė neslystų aplink galinį suolą, pavyzdžiui, atliekant staigius posūkius.

Techniniai parametrai:
Atlošiama galvos atrama:
Taip,
Pločio reguliavimas:
NE
Surinkimo būdas:
Isofix jungtys ir saugos diržai
Montavimo kryptis:
Priekyje
Montavimas atgal nuo - iki:
-
Tvirtinimas priekyje nuo - iki:
15-36 kg
dydžio standartas:
NE
ADAC įvertinimas:
4
Atlošiamas atlošas:
Taip
Apmušalai nuimami skalbimui:
Taip
Svoris (kg):
6,2
Teisingi montavimo indikatoriai:
NE,
Svorio grupė:
15-36 kg
Amžius:
3 - 12 lat
Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Išplėstinis - nuo durų iki durų - Gamintojo garantija laikotarpiui 24 mėnesių.

Garantija suteikiama 2 metams nuo pristatymo datos.

Garantija taikoma visiems gaminio defektams, išskyrus mechaninius pažeidimus, atsiradusius dėl netinkamo naudojimo.

DOOR TO DOOR garantijos taisyklės:

1. Apie gaminio defektą praneškite mums arba gamintojui bet kokia forma

2. Supakuokite gaminį siuntimui

3. Tinkamas kurjeris paims iš jūsų prekes be papildomų išlaidų

4. Ne vėliau kaip per 14 dienų naujas arba suremontuotas gaminys bus grąžintas jūsų nurodytu adresu

pixel