"Recaro Young Sport" automobilinė kėdutė 9-36 kg, juoda

"Recaro Young Sport" automobilinė kėdutė 9-36 kg, juoda
Core Performance Black
184,24 € / vnt.
Obserwuj Porównaj
Garantija: RECARO - NUO DURŲ IKI DURŲ, Patikrinkite garantijos sąlygas

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Gamintojas


Iš pradžių RECARO pradėjo savo veiklą kaip lenktyninių sėdynių gamintoja, kuria tebėra ir šiandien. Šimtų saugumo tyrimų rezultatai, ilgametė patirtis ir daugybė žinių apie žmogaus kūno apsaugą automobilyje dabar puikiai panaudotos saugant jauniausius keleivius automobilyje. Susipažinkite su vienu iš Vokietijos bendrovės flagmanų - YOUNG SPORT!
Recaro Young Sport automobilinė kėdutė skirta vaikams, sveriantiems nuo 9 iki 36 kg, todėl tai bus paskutinė automobilinė kėdutė, kurios reikia jūsų vaikui (pagal Lenkijos kelių eismo taisykles). Kalbant apie jūsų vaiko amžių, tai yra diapazonas nuo 9 mėnesių iki 12 metų, todėl verta protingai pasirinkti tokiam ilgam laikotarpiui.


Komfortas


Kėdutė dėl savo unikalios konstrukcijos leidžia ją pritaikyti prie vaiko sudėjimo, išlaikant 100 % saugumą ir patogumą. Joje yra aukščiausios kokybės apmušalai su oro srauto ir šilumos išsklaidymo sistema. Medžiaga minkšta ir švelni liesti, o tankus audinio pynimas reiškia, kad bet kokie nešvarumai lieka minimalūs. o jei jūsų vaikas tampa mieguistas, padės paprastas atlošo pasvirimo reguliavimas.

Kad būtų patogiau mažiausiems vaikams, įrengta nuimama pagalvėlė, sumažinanti sėdynės tūrį. Kėdutėje taip pat yra profiliuota ergonomiška rankena, skirta paprastam galvos atlošo reguliavimui ir nešiojimui.

Sauga


Dėl pažangios ASP šoninės apsaugos sistemos, energiją sugeriančių medžiagų ir papildomos 5 taškų saugos diržų sistemos, esančios sėdynės viduje, sėdynė pelnė aukštus įvertinimus visuose susidūrimo bandymuose, įskaitant 3 žvaigždutes iš ADAC.Specialios diržų pagalvėlės užtikrina, kad diržai nenuslystų nuo vaiko pečių ir nesusisuktų.TvirtinimasKėdutė yra visiškai universali ir tinka visiems automobiliams, kuriuose įrengti saugos diržai. Montavimas yra trivialus, tiesiog ištraukite diržą per gerai pažymėtas sagtis. Visada montuokite į priekį. Sagtys taip pat neleidžia diržui judėti. "Recaro Young Sport" automobilinė kėdutė turi sistemą, kuri palengvina saugos diržo įtempimą. Reguliuojama galvos atrama ir 5 taškų saugos diržai užtikrina teisingą ir saugią diržų padėtį ties vaiko pečiais.


Garantija
Automobilinei kėdutei "Recaro Young Sport Hero" suteikiama standartinė 2 metų gamintojo garantija.
SPECIFIKACIJOS:Ilgis: 44 cm


Plotis: 45 cm


Aukštis: 52-71,5 cm


Svoris: 8,5 kg


Sėdynė tinka iki 3 svorio kategorijų: 9-18 kg, 15-25 kg ir 22-36 kg.

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

RECARO - NUO DURŲ IKI DURŲ - Gamintojo garantija laikotarpiui 24 mėnesių.

GARANTIJA

RECARO-Kids gaminiams taikoma dvejų metų apsauga nuo fizinių defektų - gaminio neatitikimo sutarčiai. Apsaugos laikotarpis skaičiuojamas nuo galutinio kliento produkto įsigijimo datos, nurodytos pirkimo įrodyme. Tuo pačiu metu Galutiniai klientai, kurie iki 2019 m. balandžio 1 d. įsigijo RECARO gaminius su pratęsta 4 metų garantija, išlaiko teisę į ją.

SERVISAS

Paslaugos teikiamos nuo durų iki durų, o pretenzijos turėtų būti pateikiamos naudojantis specialia internetine pretenzijos forma:

https://www.recaro-service.pl/zgloszenie-serwisowe/

Paslauga teikiama nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 16 val

tel.: 22 110 46 75

el. paštas: doc@recaro-service.pl

MAINŲ PROGRAMA

Siekdami užtikrinti aukščiausią RECARO automobilinėse kėdutėse keliaujančių vaikų saugumo lygį, pradėjome vykdyti kėdučių keitimo nelaimingų atsitikimų atvejais programą. Programa yra savanoriška ir taikoma automobilinėms kėdutėms, įsigytoms po 2019 m. balandžio 1 d.

Išsamius programos nuostatus ir jos dalyviams taikomas taisykles rasite šioje nuorodoje. >> nelaimingų atsitikimų sėdynių keitimo programa

pixel