"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė Natural

"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė Natural
"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė Natural
"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė Natural
"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė Natural
"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė Natural
"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė Natural
199,99 € / vnt.
Obserwuj Porównaj
Garantija: Išplėstinis - nuo durų iki durų, Patikrinkite garantijos sąlygas

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

"Maxi-Cosi Nesta" maitinimo kėdutė

"Nesta" yra elegantiška medinė maitinimo kėdutė, užtikrinanti aukščiausio lygio komfortą nuo pat gimimo iki vėlesnio amžiaus. Unikalus dizainas su lengvo reguliavimo funkcija užtikrina, kad jūsų vaikas visada patogiai sėdės prie stalo bet kokio amžiaus. Pagaminta iš patvarios buko medienos ir aukščiausios kokybės perdirbtų audinių, "Nesta" aukšta kėdutė pasižymi išskirtiniu patvarumu. Modernus, laikui nepavaldus dizainas pasižymi išskirtiniu patvarumu ir yra labai universalus.

Patogumo savybės

Nuo pat pirmos dienos jūsų kūdikis gali mėgautis aukščiausio lygio komfortu gulėdamas minkštame kūdikio įdėkle (įtrauktas į naujagimio rinkinį*, parduodamą atskirai). Nesta - tai maitinimo kėdutė, skirta kūdikiams nuo pat gimimo dienos. Joje yra dvi atsilenkimo padėtys naujagimiams; visiška atsilenkimo padėtis, kad 0-4 mėnesių kūdikiai galėtų gulėti, ir patogi sėdynė kūdikiams, kurie pradeda valgyti kitą maistą ir gali savarankiškai laikyti galvą. Dėl unikalios aukštos kėdutės "Nesta" nugarėlės ji labai patogi mažiausiems vaikams, šiek tiek vyresniems vaikams ir suaugusiesiems. Dėl įvairių reguliuojamų elementų, pavyzdžiui, kojų atramos, sėdynės ir atlošo, "Maxi-Cosi Nesta" kėdutę galima nustatyti labai įvairiai ir ji visada bus labai patogi ištisus dešimtmečius. *"Nesta" naujagimio rinkinys (0-6 mėn.) ir "Nesta" kūdikio ir mažylio rinkinys (nuo 6 mėn.). Rinkiniai parduodami atskirai.

Lengva naudoti

Aukšta kėdutė "Nesta" sukurta taip, kad ją būtų lengva naudoti kiekvienu jos naudojimo etapu. Kėdutę "Nesta" galima naudoti kaip aukštą kėdutę nuo pirmos kūdikio gyvenimo dienos, o surinkti ją lengva ir paprasta. Išskleidžiamą aukštą kėdutę galima reguliuoti nuo visiškai plokščios naujagimio padėties iki mažylio kėdutės, o tada sklandžiu judesiu - iki suaugusiojo kėdutės. Reguliuojama sėdynė ir kojų atrama užtikrina komfortą kiekvienu vaiko raidos etapu. Lygus, vientisas "Nesta" aukštos kėdutės dizainas reiškia, kad trupiniai ir maistas nepatenka į plyšius, todėl kėdutę lengva išlaikyti švarią. Kėdutės apmušalai atsparūs vandeniui*, todėl juos galima šluostyti drėgnu būdu. *su "Nesta" naujagimio rinkiniu (0-6 mėn.) ir "Nesta" kūdikio ir mažylio rinkiniu (nuo 6 mėn.). Rinkiniai parduodami atskirai.

Amžiaus grupė

Nesta - tai atsilenkianti kėdutė, skirta naujagimiams, mažyliams, paaugliams, mamoms, tėčiams ir net močiutėms bei seneliams. Nesta atlošiama aukšta kėdutė sukurta taip, kad naujagimiams ir suaugusiesiems būtų patogu sėdėti bet kurioje padėtyje. Pradėkite nuo visiškai plokščios padėties su naujagimio lizdo įdėklu*, o kai kūdikiui sueis 6 mėnesiai ir ateis laikas prisijungti prie likusios šeimos prie stalo, pasodinkite jį ant aukštos kėdutės komplekto mažylio režimu. Vaikui augant, sumaniai suprojektuotą medinę kėdutės "Nesta" sėdynę ir atlošą galima apversti ir paversti ją tvirta medine kėdute, kuri gali tarnauti suaugusiųjų namuose dešimtmečius. *Parduodama atskirai.

Dizainas

Paprastos, modernios "Nesta" kėdės linijos puikiai dera prie bet kokio interjero. Nesvarbu, ar pastatysite kėdę naujagimio režimu* prie virtuvės stalo, svetainėje, vaikų kambaryje, ar prie darbo stalo, nesenstantis "Nesta" modelio dizainas niekada neišeis iš mados ir visada atrodys gražiai. Kėdė pagaminta iš patvarios, aukštos kokybės buko medienos, o jos konstrukcijoje yra minimalus kiekis plastiko. Tai klasikinis padoraus olandiško dizaino pavyzdys. Naujagimiams ir mažiems vaikams skirti kėdžių komplektai "Nesta" siuvami "Eco Care" audiniu, pagamintu iš 100 % perdirbto plastiko. Kėdutės "Nesta" sukurtos galvojant apie jūsų vaiko ir planetos ateitį; jos gali tarnauti dešimtmečius. *su "Nesta" naujagimio rinkiniu (0-6 mėn.) ir "Nesta" kūdikio ir mažylio rinkiniu (nuo 6 mėn.). Rinkiniai parduodami atskirai.

Techniniai parametrai:
Nuo durų iki durų garantija:
Taip
Galimybė sulankstyti:
Taip
Garantinis laikotarpis:
2 metai
Aukščio reguliavimas:
Taip
Reguliuojama kojų atrama:
Taip,
Svoris (kg):
11,15
Didžiausia apkrova (kg):
15
Atlošiamas atlošas:
Taip
Įtraukta papildoma įranga:
Padėklas
Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Išplėstinis - nuo durų iki durų - Gamintojo garantija laikotarpiui 24 mėnesių.

Garantija suteikiama 2 metams nuo pristatymo datos.

Garantija taikoma visiems gaminio defektams, išskyrus mechaninius pažeidimus, atsiradusius dėl netinkamo naudojimo.

DOOR TO DOOR garantijos taisyklės:

1. Apie gaminio defektą praneškite mums arba gamintojui bet kokia forma

2. Supakuokite gaminį siuntimui

3. Tinkamas kurjeris paims iš jūsų prekes be papildomų išlaidų

4. Ne vėliau kaip per 14 dienų naujas arba suremontuotas gaminys bus grąžintas jūsų nurodytu adresu

pixel