Chicco Sensory Path 4 sezonai

Chicco Sensory Path 4 sezonai
Chicco Sensory Path 4 sezonai
Chicco Sensory Path 4 sezonai
Chicco Sensory Path 4 sezonai
Chicco Sensory Path 4 sezonai
Chicco Sensory Path 4 sezonai
Chicco Sensory Path 4 sezonai
Chicco Sensory Path 4 sezonai
40,52 € / vnt.
Obserwuj Porównaj

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

"Chicco" sensorinis takas 4 metų laikai

Kelias į koncentracijos pojūčio ugdymą!

"Chicco Sensory Path 4Seasons " - tai žaislas mažyliams, skatinantis susikaupimo jausmo vystymąsi be perdėto stimuliavimo, nes jame yra įvairių rankinių užduočių, taip pat muzikinių ir šviesos efektų, kurie lavina pojūčius ir žadina vaiko smalsumą.

Chicco "4 metų laikai" yra sensorinis takas, kuriuo mažylis gali judėti ropodamas arba vaikščiodamas; elektroninė gėlytė ir 5 minkšti kilimėliai padeda lavinti kūdikio dėmesį ir pojūčius per įvairią rankų veiklą.

ELEKTRONINĖ GĖLĖ

Elektroninis formų rūšiuoklis su penkiomis 3D formomis, vaizduojančiomis žavius gyvūnus; gėlė užsidega spalvotomis švieselėmis kiekvieną kartą, kai forma įdedama į reikiamą vietą.

5 minkšti kilimėliai: 5 minkšti medžiaginiai kilimėliai, vaizduojantys 4 metų laikus ir vaivorykštę; kiekvienas diskas pagamintas iš skirtingo audinio, todėl stimuliuoja skirtingus jutiminius dirgiklius, padedančius kūdikiui lavinti konkrečius įgūdžius.

Vaivorykštė

Tarp vaivorykštės spalvų yra juostelės: palieskite jas kojytėmis arba ranka, kad pajustumėte storio tekstūrą.

Pavasaris

Pavasaris - tai atgimimo metas: žydi gėlės, o prie tvenkinio linksmai klykauja varlės. Palieskite šį ritinį ir pajuskite neįprastą šilko efektą!

Vasara

Spalvingos gėlės, besišypsantys gyvūnėliai ir ryškiai žalia žolė: šukuokite ją ranka arba palieskite pėdomis, kad iškart pasijustumėte lyg vaikščiotumėte basomis tikrame sode.

Žiema

Šaltas vėjas atneša lietaus pilnus debesis, o paskui užleidžia vietą saulei, kad viską sušildytų: paglostykite debesį ir pajuskite jo švelnią tekstūrą.

Ruduo

Ruduo - tai šiltų spalvų ir sausų lapų sezonas: palenkite juos rankomis arba žengtelėkite ant jų, kad išgirstumėte jų šnarėjimą ir pajustumėte jų poveikį.

PERSONALIZUOJAMAS PAVYZDYS: apvalius medžiaginius kilimėlius galima sujungti tarpusavyje ir su centrine gėle, taip sukuriant daugiau nei 10 konfigūracijų, o tai skatina vaizduotę ir kūrybiškumą.

BALANSUOTOS ŠVIESOS IR GARSAI: "Sensorinis takas - 4 metų laikai" praturtintas muzikiniais ir šviesos dirgikliais, padedančiais kūdikiui ugdyti gebėjimą susikaupti ir sutelkti dėmesį į veiklą bei žaidimą.

NUTAIŠYMO REŽIMAS: Garsinius efektus galima išjungti, kad vaikas galėtų sutelkti dėmesį tik į šviesos stimulus ir rankų veiklą.

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel