"X-Lander X-Cite" adapteriai, skirti "X-Car" automobilinei kėdutei

"X-Lander X-Cite" adapteriai, skirti "X-Car" automobilinei kėdutei
X-Cite
25,20 € / vnt.
Obserwuj Porównaj

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Šių prekių galima įsigyti mūsų parduotuvėse

Šį gaminį galite nusipirkti nepateikę užsakymo internetu vienoje iš mūsų parduotuvių savo vietovėje. Patikrinkite, kuriose parduotuvėse galima įsigyti gaminį iš sandėlio.
Patikrinti prieinamumą

"X-Lander X-Cite" adapteriai, skirti "X-Car" automobilinei kėdutei

Jei jūsų mažylis mėgsta snausti automobilyje, o jūs nenorite jo pažadinti, kai kelionė baigsis, galite naudoti specialius adapterius, kad pritvirtintumėte automobilinę kėdutę su miegančiu kūdikiu prie vežimėlio rėmo. Taip sumažinsite riziką pažadinti savo mažylį. X-Car automobilinės kėdutės adapteriai leidžia pritvirtinti X-Lander X-Car automobilinę kėdutę prie X-Cite vežimėlio rėmo, o tai gali būti naudinga, pavyzdžiui, greitoms ir trumpoms kelionėms į parduotuves.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl netinkamos padėties nepatartina vaiką ilgai vežioti automobilio kėdutėje. Ilgesniems pasivaikščiojimams geriau rinktis vežimėlio kėdutę arba nešioklę, kad būtų užtikrintas patogumas ir padėtis.

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel