Miegmaišiai automobilio sėdynėms

10

Automobilio sėdynės miegmaišiai yra neprivalomas priedas, kuris labai praverčia šaltuoju metų laiku. Jis suteikia daugiau šilumos ir veiksmingai izoliuoja vaiką nuo nepalankių išorės sąlygų. Jie ypač naudingi, kai automobilio šildymas nėra itin efektyvus arba kai mažylis turi ilgesnį laiką praleisti lauke vežimėlyje.

Kūdikių sėdynių miegmaišiai leidžia vaikus vežti saugiau ir sveikiau. Juose yra specialios angos vaikų saugos diržams, ko tikrai nerasite žieminėje striukėje. Be to, jie buvo sukurti taip, kad vaikui važiuojant būtų užtikrinta jo fiziologijai palanki poilsio padėtis. Jei jūsų laukia ilgesnė kelionė, kūdikio miegmaišis tikrai yra geresnis sprendimas nei papildomas drabužių sluoksnis.

Miegmaišiai kūdikių vežimėliams

Žieminiai miegmaišiai paprastai yra sukurti ir pritaikyti konkrečių modelių kūdikių vežimėliams ir automobilinėms kėdutėms. Tai leidžia puikiai priderinti medžiagą prie sėdynės vidaus profilio. Taip užtikrinamas maksimalus saugumo lygis ir, kas ne mažiau svarbu, vaikas išlieka patogioje ir sveikoje padėtyje. Pritvirtinus saugos diržus per specialias miegmaišyje esančias angas, jūsų mažylis bus apsaugotas nuo šalčio, vėjo ir lietaus iš visų pusių.

pixel