Automobilinės kėdutės 0-36 kg

16

0-36 kg automobilinės kėdutės apima absoliučiai visas svorio grupes: 0+, 1, 2 ir 3. Jos suteikia galimybę vežti vaikus nuo gimimo iki tol, kol jie pasiekia 36 kg svorį, t. y. iki paskutinės akimirkos, kai vis dar reikalinga automobilinė kėdutė. Vaikai šią ribą paprastai pasiekia būdami 12 metų - taigi tai pirkinys daugiau nei dešimtmečiui. Tikrai verta rinktis protingai.

Automobilinė kėdutė su ISOFIX

Automobilinės kėdutės, sveriančios 0-36 kg, yra sukurtos taip pat gerai dirbti su kūdikiu, kaip ir su 6 klasės pradinių klasių mokiniu. Kad tai būtų įmanoma, reikėjo įdiegti keletą sistemų, kurios pritaikytų kėdutę naudotojui. Kiekviename įrenginyje bus sumontuotas minkštas mažinimo įdėklas, kad būtų sudarytos tinkamos sąlygos kūdikių vežimui. Taip pat bus reguliuojamo aukščio galvos atrama, paprastai su penkių taškų saugos diržais.

Taip nereikės rūpintis jų padėtimi - tereikės sureguliuoti galvos atramą pagal vaiko galvą, o diržai taip pat bus tinkamoje vietoje. Tam tikru momentu, paprastai kai vaikas pasiekia 18 kg, vidinių diržų naudojimą reikėtų nutraukti. 0-36 kg sveriančiose automobilinėse kėdutėse yra įrengtos automobilio diržų kreipiančiosios - galvos atramos apačioje ir ties klubų apsaugomis. Vaikui sveriant daugiau nei 18 kg, naudojami tik automobilio diržai.

    pixel