Automobilinių kėdučių priedai

174

Automobilio sėdynių priedai yra iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi, bet labai naudingi dalykėliai. Tai isofix pagrindai, žieminiai miegmaišiai, nuo prakaitavimo apsaugantys įdėklai, vasariniai apmušalai, keičiami apmušalai ir adapteriai, skirti tvirtinti vežimėlį prie vežimėlio rėmo.

Automobilinės kėdutės mažinantis įdėklas

Langų uždangalai nuo saulės, vežimėlio diržai, automobilio organizatoriai, sėdynių apsaugos, sėdynių įdėklai mažesniems vaikams, plėvelės nuo lietaus 0-13 kg automobilinėms kėdutėms, tinkleliai nuo uodų automobilinėms kėdutėms, galinio vaizdo veidrodėliai (leidžia vizualiai kontaktuoti su vaiku, kai jis sėdi nugara).

Automobilinės žaliuzės

automobilinės žaliuzės, ratukai, tinkantys kūdikio vežimėliui, saugos diržų adapteriai nėščiosioms ir daug daugiau. Kiekvieno iš jų naudojimas veiksmingai palengvins keliaujančių tėvų gyvenimą.

Mūsų parduotuvėje rasite tokių priedų kaip kelioninės pagalvėlės kūdikiui, apmušalai ir užvalkalai (leidžiantys išlaikyti sėdynę švarią), automobilinių sėdynių pagrindai, apsaugai, automobiliniai veidrodėliai (leidžiantys palaikyti akių kontaktą su vaiku važiuojant), taip pat miegmaišiai, apsaugai, miegmaišiai, pagalvėlės, prakaito pagalvėlės ir šaldantys kilimėliai (kad vaikui vairuojant būtų patogiau), kelioniniai vežimėliai, automobilio organizatoriai (kurie padeda palaikyti tvarką automobilyje, taip pat užtikrina vaiko saugumą - išmėtyti daiktai automobilyje gali kelti pavojų nelaimingo atsitikimo atveju) ir daug, daug daugiau. Visi gaminiai sukurti taip, kad rūpintųsi mažaisiais.

Kodėl verta rinktis mūsų parduotuvę? Platus mūsų gaminių asortimentas užtikrina, kad kiekvienas klientas ras tai, kas atitinka jo poreikius.

Kviečiame apsipirkti!

pixel