Tinkleliai nuo uodų vaikiškiems vežimėliams

58

Įsivaizduokite nerūpestingą pasivaikščiojimą su savo mažyliu gamtoje, toli nuo namų ir kasdienių problemų. Ir staiga... pirmieji lietaus lašai praneša apie artėjančią liūtį. Kartais vos kelios akimirkos, kai jaunas kūnas atsiduria lietuje ir vėjyje, gali sukelti pavojingą ir ilgai trunkantį peršalimą. Štai kodėl lietaus apdangalas yra būtina kiekvieno vaikiško vežimėlio įranga. Jį per kelias sekundes galima uždėti ant visos vežimėlio sėdynės arba vežimėlio dėklo ir patikimai apsaugoti vaiką nuo nepalankių oro sąlygų.

Vaikiškų vežimėlių ir vaikiškų vežimėlių lietaus plėvelės ir užvalkalai

Dauguma gamintojų šį priedą montuoja į kiekvieną vežimėlį, paprastai krepšyje arba specialioje kišenėje. Kiekvienas pagamintas lietaus užklotas užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją - vežimėlio vidus pernelyg neįkaista, o jį uždėjus net ir ilgesniam laikui mažylis nebus perpildytas ar jam nebus sunku kvėpuoti. Be plėvelių, pagamintų konkretiems vežimėlių modeliams, t. y. pagamintų pagal individualų užsakymą, mūsų parduotuvėje taip pat siūlomi universalūs modeliai. Jos pritaikytos taip, kad tiktų daugumai vaikiškų transporto priemonių. Patartina rinktis gerai žinomų gamintojų, pavyzdžiui, JOOLZ arba Mutsy, plėveles.

Vaikiškų vežimėlių plėvelės ir užvalkalai

Vaikiškiems vežimėliams skirtas tinklelis nuo uodų veikia taip pat, tik apsaugo ne nuo lietaus, o nuo pavojingų vabzdžių ir vabzdžių. Puikiai išsiuvinėtas tinklelis apsaugo kūdikį nuo uodų, bičių, vapsvų ir kitų potencialiai pavojingų gyvių. Visi žinome, kokie erzinantys gali būti visagaliai uodai parke ar uodai prie ežero. Tinkamas tinklelis nuo uodų suteiks jūsų mažyliui taip trokštamos ramybės ir tylos ir leis jam patogiai išsimiegoti gamtoje.

pixel