Dviviečiai vaikiški vežimėliai

24

BabyHit.co.uk siūlo patogius ir funkcionalius dvynių vežimėlius iš patikimų gamintojų. Mūsų asortimentą sudaro tokių prekių ženklų kaip Babyactive, Cybex, phil&teds, Chicco, RIKO ir daugelio kitų modeliai. Siūlome vežimėlius "3 viename", t. y. susidedančius iš gilaus vežimėlio (nešioklės), vežimėlio ir automobilinės kėdutės. Taip pat prekiaujame "2-in-1" vežimėliais dvynukams, t. y. modeliais su vežimėliu ir vežimėlio sėdyne. Jie gali būti tandeminiai, t. y. su viena sėdyne už kitos, taip pat su sėdynėmis šalia savęs.

Vaikiški vežimėliai dvyniams

Dvynių vežimėliai yra geriausias sprendimas didesnėms šeimoms. Dėl specialios vežimėlių konstrukcijos užtikrinamas didžiausias komfortas įvairaus amžiaus vaikams. Asortimente yra modelių, skirtų kūdikiams ir vyresniems mažyliams. Vežimėliai suprojektuoti taip, kad juose būtų pakankamai vietos kiekvienam vaikui. Taip užtikrinama, kad mažyliai jose jaustųsi saugiai ir patogiai.

Kiekvienas vežimėlis pagamintas iš tvirtų ir patvarių medžiagų. Audiniai yra atsparūs pažeidimams ir malonūs liesti, todėl užtikrina aukštą komforto lygį. Juos taip pat lengva valyti dėl nuimamų, skalbimo mašinoje plaunamų apmušalų. Dėl optimalios konstrukcijos ir palyginti nedidelio vežimėlių svorio jie yra manevringi, lengvai valdomi ir lengvai manevruojami.

Mūsų parduotuvės asortimente yra platus įvairaus dizaino ir spalvų vežimėlių modelių pasirinkimas, kuris tikrai patiks tėvams, auginantiems mergaites ar berniukus. Juos galima įsigyti už palankią kainą ir greitai pristatyti.

    pixel