Vaikiškų vežimėlių laikikliai

3

Internetinėje BabyHit.co.uk parduotuvėje rasite tvirtus ir lengvus vežimėlių rėmus. Jie leidžia patogiai manevruoti vežimėliu. Gaminiai pagaminti iš tvirčiausių ir atspariausių pažeidimams medžiagų, o kartu yra labai lengvi, todėl vairuoti, taip pat sulankstyti ir išskleisti vaikišką transporto priemonę nėra problema. Dėl to rėmus galima naudoti įvairiomis sąlygomis - tiek tiesiais, asfaltuotais miesto šaligatviais, tiek nelygiais keliais.

Siūlome patikimų gamintojų vaikiškų vežimėlių laikiklius. Turime tokių prekių ženklų prekių, kaip. Cybex turime tokių prekių ženklų, kaip "Oyster", "Petite&Mars", "Recaro" ir kt. vežimėlių rėmų. Siūlome vežimėlių rėmus su galimybe montuoti lopšį, vežimėlį ir automobilinę kėdutę, su įvairių tipų pakaba. Jų yra įvairių modelių ir dydžių, todėl galite lengvai pritaikyti prekę prie konkrečių savo poreikių. Jie komplektuojami su patvariais gumuotais ratukais. Priklausomai nuo modelio, jie turi reguliuojamą kojyčių atramą, pasukamus ratus ir sulankstomą kartu su sėdyne, taip pat papildomą pirkinių krepšelį.

Rėmai turi kojinius stabdžius, kad būtų patogu ir saugu naudotis vežimėliu. Šie gaminiai išsiskiria patogumu, nes juos patogu sulankstyti į laisvą padėtį, o tai ypač naudinga, pavyzdžiui, įlipant į autobusą ar automobilį. Norint sulankstyti rėmą, nereikia didelės jėgos. Kai kuriuose modeliuose yra specialūs fiksatoriai, kad vežant vežimėlį nebūtų galima jo netyčia išskleisti.

pixel