Elektriniai motinos siurbliai ir priedai

91

Siekdami patenkinti jaunų mamų lūkesčius, norime pasiūlyti priedų, kurie padėtų žindymui ir kūdikių priežiūrai. Krūties siurblys yra būtinas prietaisas, kuris turėtų būti kiekvienuose namuose, nes užtikrina sveiką ir natūralų motinos pieną kūdikiams.

Pieno pertekliaus problema tarp jaunų motinų yra dažna, o kokybiškas krūties siurblys yra geriausias sprendimas - tai taip pat būdas kovoti su sužalotais speneliais, su kuriais tenka susidurti žindančioms moterims. Tai taip pat išeitis, kai motina nori grįžti į darbą arba turi per daug įsipareigojimų, kad galėtų nuolat rūpintis savo mažyliu.

Ji gali nusitraukti savo natūralų motinos pieną, užfiksuoti jį specialiuose maišeliuose, kad vėliau galėtų jį pašildyti iki reikiamos temperatūros ir pamaitinti kūdikį.

Mūsų parduotuvėje rasite tiek rankinių, tiek elektrinių motinos pieno siurblių priedų ir modelių, pagamintų rinkoje pripažintų gamintojų. Tarp jų yra tokios kompanijos kaip "Baby Ono", "CANDIDE", "Canpol Babies", "Chicco", "Lansinoh", "Lovi", "Medela", "Nuk" ir kt.

Taip pat žr:

Liemenėlės ir krūties įklotai Babyono Canpol Babies Medela Chicco Lovi Lansinoh
pixel