Vaikiškos automobilinės kėdutės 0-13 kg

58

0-13 kg svorio automobilinė kėdutė - tai gaminys, kurio jums prireiks vos gimus kūdikiui, nes jo reikia norint paimti kūdikį iš ligoninės po gimimo. Ji taip pat paprastai vadinama kėdute arba vežimėliu. Ji priklauso 0+ grupei ir naudojama nuo gimimo iki maždaug 15 mėnesių amžiaus (šis skaičius priklauso nuo to, kaip greitai kūdikis auga ir priauga svorio). Dauguma jų dėl korpuso formos gali sėkmingai atlikti lopšio funkciją. Juos taip pat galima pritvirtinti prie vaikiško vežimėlio rėmo arba vežimėlio su atitinkamais adapteriais.

0-13 kg svorio automobilinėse kėdutėse vaikams siūloma pusiau gulima padėtis. Bristolio universiteto tyrimų duomenimis, tokioje padėtyje jie neturėtų gulėti ilgiau nei vieną valandą - ilgiau nei valandą tai neigiamai veikia jų sveikatą. Taip yra dėl pernelyg didelės stuburo apkrovos. Dėl šios priežasties keliaujant su nešiokle patartina dažnai daryti pertraukas, o kai tai nėra būtina, kuo trumpiau laikyti vaiką kiaurasamtyje ne automobilyje. Išimtis - modeliai su galimybe atsilenkti, pavyzdžiui, "Kiddy Evoluna I-size 2" arba "Cloud Z I-size". Jų atsilenkiantis rėmas ir puikios formos paminkštinimas leidžia pasiekti sveikesnę, lygią padėtį.

Kiekvieną 0-13 kg svorio automobilinę kėdutę montuojame tik priešinga kryptimi. Taip yra todėl, kad tokioje padėtyje avarijos metu keleivį veikiančios jėgos pasiskirsto daug palankiau ir ypač pernelyg neapkrauna vaiko stuburo ir kaklo slankstelių. Šios sritys vystosi tik pirmaisiais gyvenimo mėnesiais ir būtų ypač jautrios traumoms, jei 0-13 kg sveriančią kėdutę norėtume statyti į priekį. Renkantis tinkamą modelį, svarbiausia turėtų būti saugumas, po to - vaiko ir jūsų pačių patogumas. ADAC organizacija reguliariai atlieka automobilinių kėdučių susidūrimo bandymus, kurių metu, naudojant manekenus su atitinkamais jutikliais, išbando įvairių tipų avarijas ir įvertina energiją sugeriančių medžiagų efektyvumą. Renkantis patartina vadovautis šių bandymų įvertinimais. Mūsų asortimente rasite patikimų gamintojų, tokių kaip "Britax Römer", " Maxi Cosi", Cybex ir " Joie" , automobilinių kėdučių.

pixel