"Britax" vaikiški vežimėliai

5

Kai kurie sako, kad blogas oras vaikščioti neegzistuoja ir kad bet kokią bėdą galima įveikti, jei bus priimtas tinkamas sprendimas. Atrodo, kad "Britax" vaikiški vežimėliai yra puikus šios teorijos teisingumo įrodymas. Tai, kaip vežame savo vaikus, nuolat keičiasi, kasmet kuriami nauji sprendimai, didinantys vaikų vežimo patogumą ir saugumą. Tokie prekių ženklai kaip "Britax" nuolat tobulina savo gaminius, tyrinėja ir bando vis naujesnius ir naujesnius vežimėlių patobulinimus.

Britax vaikiški vežimėliai

Į šią kategoriją įtraukėme šio darbo vaisius - patikimus vaikiškus vežimėlius, tinkančius bet kokiais atvejais ir bet kokiu oru. Lietus, vėjas, o gal intensyvūs saulės spinduliai? Britax vežimėliai turi sėdynes su šoniniais tinkleliais ir apsauginį dėklą, todėl tai nebus problema. Įmontuotas stogelis veiksmingai apsaugos jūsų mažylį nuo nepatogumų dėl oro sąlygų, o patobulinta amortizacija kartu su 5 taškų saugos diržais užtikrina, kad net iš pažiūros sudėtinga vietovė netaps kliūtimi tėvams.

Britax Go Next

Tariama vyšnaitė ant torto - greito sulankstymo sistema, kuri leidžia vežimėlį sulankstyti viena ranka, kad jis stovėtų vertikalioje padėtyje ir būtų kompaktiškas bei lengvai sandėliuojamas.

pixel