Automobilinės kėdutės nuo 15 kg

44

Vaikišką kėdutę reikia pritaikyti pagal mažylių svorį ir ūgį, kad ji tinkamai atliktų savo funkciją. Kelionės automobiliu su mažyliais neabejotinai yra didelis nuotykis mažyliams, nes jie gali tyrinėti jiems naują pasaulį.

Tačiau saugumas turėtų būti visų tėvų prioritetas, nes vaikai mėgsta judėti, saugos diržai netinka jaunesniems nei 150 cm ūgio žmonėms, be to, visada būtina atsižvelgti į tai, kad gali kilti neplanuotų situacijų, keliančių pavojų visų keleivių sveikatai. Vyresnių nei 3 metų vaikų poreikius turėtų atitikti 15-36 kg svorio kėdutė.

Aukštos kokybės asortimentas garantuoja pasitenkinimą, saugumą, patogumą važiuojant ir paprastą naudojimą - rinkitės aukščiausios kokybės asortimentą, kad galėtumėte mėgautis savo pasirinkimu. Atsižvelgiant į turimą funkcionalumą, verta rinktis 15-36 kg kėdutę, turinčią aukščio reguliavimo funkciją, kad būtų galima prisitaikyti prie mažiausių keleivių augimo.

Statydami ant geriausių prekių ženklų, rūpinatės savo mažylių sveikata ir gyvybe! Mūsų pasiūlyme rasite tokių firmų automobilines kėdutes: Britax Römer, Chicco, Coto Baby, Cybex, Maxi Cosi arba Joie .

Peržiūrėkite visą mūsų automobilių kėdučių asortimentą.

pixel