Vaikiškos automobilinės kėdutės

418

Norite vykti apsipirkti, atostogauti ar tiesiog aplankyti giminaičius ir neturite kam palikti vaikų? O gal tiesiog norite pasiimti savo mažylius su savimi ir aktyviai leisti laiką kartu? Abiem atvejais turite nepamiršti apie savo mažylių, kurie turi sėdėti automobilinėse kėdutėse, komfortą, patogumą ir saugumą!

Sėdynės cybex

Mūsų klientų pasitenkinimas yra prioritetas. Kiekvieną dieną rūpinamės, kad visi siūlomi produktai būtų ypač gerai atrinkti. Garantuojame patikimų gamintojų asortimentą, kuriam priklauso tokie prekių ženklai kaip AeroSleep, AVIONAUT, Baby Ono, Cybex, BabySafe, BamBam, Bellelli, Bobike, Britax Römer, Caretero, Chicco.

Kūdikių automobilinė kėdutė

Turime automobilinių kėdučių, kurios tinka vežti įvairaus amžiaus vaikus, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokiam svoriui skirtas modelis.

Maloniai kviečiame įsigyti automobilinių kėdučių, pasižyminčių precizišku apdirbimu, suderintu su pažangiausiomis saugos sistemomis ir patogumą didinančiomis technologijomis.

Taip pat žr:

Kėdutės automobiliams 15-36 kg Automobilinės kėdutės 9-18 kg Automobilinės kėdutės 9-25 kg Automobilinės kėdutės 9-36 kg

Peržiūrėkite ir " Maxi Cosi" asortimentą!

pixel