Higieniniai rankšluosčiai - įklotai po gimdymo

12

Pasirinkite aukštos kokybės pogimdyminius miegmaišius, kad pirmaisiais mėnesiais po nėštumo jums būtų kuo patogiau ir higieniškiau. Mes pateikiame viską, ko jums reikia. Šioje kategorijoje, be kita ko, rasite higieninių įklotų ir gumuotų paklodžių. Jų pagalba pasirūpinsite savimi ir savo kūdikiu. Peržiūrėkite, ką galime jums pasiūlyti, ir įsitikinkite, kad BabyHit.co.uk yra parduotuvė, pritaikyta visiems jaunų tėvų poreikiams.

Mes pasirinkome patikrintus prekių ženklus, kurie per daugelį metų sulaukė populiarumo ir pripažinimo tarp jaunų tėvų. Dėl to esame 100 % tikri, kad šiame parduotuvės skyriuje esantys pogimdyminiai miegmaišiai ir higienos kilimėliai atitiks jūsų lūkesčius.

Miegmaišiai po gimdymo ir higieniniai paklotai - būtinas jaunų tėvų drabužėlių komplektas

Daugelis žmonių mano, kad kūdikio pervystymas yra viena iš labiausiai stresą keliančių užduočių iškart po grįžimo iš ligoninės - žinoma, šalia maudymo. Garantuojame, kad neturite ko baimintis, nes tai visai nesudėtinga. Po kelių pirmųjų kartų viską suprasite. Tačiau pasinaudokite higieniniais įklotais, kad izoliuotumėte persirengimo vietą nuo purvo. Taip užtikrinsite higieną ir saugumą - jums ir jūsų kūdikiui.

Pogimdyminiai įklotai ir įklotai yra gaminys, skirtas moterims pogimdyminiu laikotarpiu. Kita vertus, higieniniai įklotai yra iš minkštos medžiagos pagaminti kilimėliai, kurie sugeria drėgmę, jei liečiasi su kūdikio nešvarumais. Dėl to pervystymo stotelę valyti ir dezinfekuoti daug greičiau ir paprasčiau. Tiesiog išmeskite kilimėlį į šiukšlių dėžę ir nuvalykite paviršių specialia priemone.

Ar jums reikia būtiniausių priedų, kad galėtumėte pasirūpinti savo kūdikiu vos tik išvykę iš ligoninės? Tokį būtinų ir naudingų daiktų rinkinį paruošėme šioje kategorijoje. Jo dėka jums nereikės baimintis, kad nesugebėsite susidoroti su pagrindinėmis tėvų pareigomis. Pasinaudokite turimomis galimybėmis ir mėgaukitės ramybe bei laiku su kūdikiu.

pixel