"X-Lander X-Move" / "X-Pulse" adapteriai, skirti "X-Car" automobilinei kėdutei

"X-Lander X-Move" / "X-Pulse" adapteriai, skirti "X-Car" automobilinei kėdutei
X-Cite
X-Move / X-Pulse
39,60 € / vnt.
Obserwuj Porównaj

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

"X-Lander X-Move" / "X-Pulse" adapteriai, skirti "X-Car" automobilinei kėdutei

Jei jūsų mažylis mėgsta snausti automobilyje, o jūs nenorite jo žadinti, kai kelionė baigsis, galite naudoti specialius adapterius, kad pritvirtintumėte automobilinę kėdutę su miegančiu kūdikiu prie vežimėlio rėmo. Tai sumažina riziką pažadinti mažylį. X-Car adapteriai leidžia pritvirtinti X-Lander X-Car automobilinę kėdutę prie X-Move ir X-Pulse vežimėlių rėmo, o tai gali būti naudinga, pavyzdžiui, greitoms ir trumpoms kelionėms į parduotuves.

verta prisiminti, kad dėl netinkamos padėties nepatartina vaiką ilgai vežioti automobilio kėdutėje. Ilgesniems pasivaikščiojimams geriau rinktis vežimėlio kėdutę arba nešynę, kad būtų užtikrintas patogumas ir padėtis.

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel