Fiki Miki Prestige PPL1 vaikiškas putų čiužinys 120/60/8 cm

Fiki Miki Prestige PPL1 vaikiškas putų čiužinys 120/60/8 cm
Fiki Miki Prestige PPL1 vaikiškas putų čiužinys 120/60/8 cm
Fiki Miki Prestige PPL1 vaikiškas putų čiužinys 120/60/8 cm
Fiki Miki Prestige PPL1 vaikiškas putų čiužinys 120/60/8 cm
140/70/8
160/70/9
120/60/8
38,97 € / vnt.
Obserwuj Porównaj

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Šių prekių galima įsigyti mūsų parduotuvėse

Šį gaminį galite nusipirkti nepateikę užsakymo internetu vienoje iš mūsų parduotuvių savo vietovėje. Patikrinkite, kuriose parduotuvėse galima įsigyti gaminį iš sandėlio.
Patikrinti prieinamumą

"Fiki Miki" vaikiškas putų čiužinys "Prestige PPL1

Prestige linijos vaikišką putų čiužinį rekomenduojama naudoti ant pasirinkto arba viso lovos paviršiaus miego ir poilsio metu. Įprastomis naudojimo sąlygomis čiužinys skirtas pakartotiniam vaikų naudojimui:

  • stuburo perkrovos, susijusios su priverstine miego padėtimi, prevencijai;
  • laikysenos sutrikimų prevencijai;
  • kaip pagalbinė priemonė miego sutrikimų prevencijai;
  • judamojo aparato sutrikimų esant vaikų nervų-raumenų sistemos ligoms (pvz., gimdymo brachialinio rezginio sutrikimas, cerebrinis paralyžius).

"Prestige Line" linijos vaikiškas putų čiužinys pasižymi šiomis savybėmis:

  • labai geru atsparumu ir stabilia nugaros atrama;
  • kietumu, leidžiančiu vaikams laisvai keisti savo padėtį;
  • puikia oro cirkuliacija;
  • nepriklausomu, daugiasluoksniu (3W konstrukcijos) užvalkalu, tinkamu skalbti 60 laipsnių temperatūroje.

Gamyboje naudojamos žaliavos atitinka griežtus reikalavimus, o jų aukštą kokybę patvirtina griežti kokybės bandymai. Čiužinio konstrukcija užtikrina puikią oro cirkuliaciją ir tinkamą, stabilią bei spyruokliuojančią nugaros atramą miego ir poilsio metu.

Visos žaliavos buvo patikrintos, ar jose nėra kenksmingų medžiagų pagal OEKO-TEX® sertifikato 100 standarto reikalavimus (pagal griežčiausios I klasės reikalavimus, t. y. skirtus kūdikiams ir mažiems vaikams iki 3 metų amžiaus skirtiems gaminiams).

Užpildas:

  • PUR poliuretano putos

Čiužinio šerdis pagaminta iš aukštos kokybės lanksčių poliuretano putų, gautų taikant ištisinį "Maxfoam™" metodą. Šis unikalus gamybos procesas užtikrina nuoseklų ir tolygų putų tankio pasiskirstymą visame bloke. Poliuretano putos jau daugelį metų naudojamos kaip čiužinio užpildas. Priklausomai nuo svorio grupės ir numatomo naudojimo būdo parenkamas putų tankis. Kuo didesnis tankis, tuo didesnis čiužinio kietumas ir tvirtumas. Naudojant tinkamų parametrų poliuretano putas galima gauti labai gero elastingumo, stabilių kraštų ir palyginti nedidelės kainos čiužinį.

Tai puikus čiužinio užpildas alergiškiems žmonėms. Jis yra lankstus ir atsparus deformacijai.

Užvalkalas:

Trijų sluoksnių užvalkalas pagamintas iš:

- minkšto ir patvaraus čiužinio trikotažo (1) (100 % poliesteris),

- purios poliesterio vilnos (2),

- plokščios polipropileno vilnos (3).

Trikotažo audinys išbandytas, ar jame nėra kenksmingų medžiagų pagal 100 standarto OEKO-TEX® sertifikato reikalavimus (atsižvelgiant į griežčiausios I klasės reikalavimus, t. y. skirtus kūdikiams ir mažiems vaikams iki 3 metų amžiaus skirtiems gaminiams), ir jam suteiktas sertifikatas "Saugus vaikams".

Užvalkalą galima kelis kartus skalbti skalbimo mašinoje 60 °C temperatūroje, centrifuguoti ir džiovinti džiovyklėje. Po skalbimo jį galima lengvai nuimti ir vėl uždėti. Higienos sumetimais patartina atsižvelgti į mažą vaikiško čiužinio užvalkalo dydį ir jį visiškai išskalbti. Dėl šios priežasties vaikų čiužiniuose nenaudojame atskiro užtrauktuko. Palaikyti čiužinio švarą labai palengvina HP1 arba HP2 higieninio užvalkalo naudojimas. Jį galima lengvai nuimti ir išskalbti kaskart keičiant patalynę. Skalbiant užvalkalą, higieninį užvalkalą galima laikinai uždėti tiesiai ant čiužinio šerdies.

Prieš naudojant čiužinį pirmą kartą, užvalkalo skalbimo procedūrą reikia atlikti pagal etiketėje nurodytus priežiūros proceso parametrus. Kai užvalkalas išskalbtas ir kruopščiai išdžiovintas, gaminio nereikia specialiai apdoroti prieš naudojimą. Rekomenduojama gaminį naudoti su HP1 arba HP2 higienos dangteliu ir marškinėliais.

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Išplėstas - Gamintojo garantija laikotarpiui 24 mėnesių.

Garantija suteikiama 2 metams nuo pristatymo datos.

Garantija taikoma visiems gaminio defektams, išskyrus mechaninius pažeidimus, atsiradusius dėl netinkamo naudojimo.

pixel