"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm

"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest NBP1" čiužinys 160/80/13,5 cm
160/70/13,5
160/80/13,5
102,24 € / vnt.
Obserwuj Porównaj

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

"Fiki Miki Natura Baby Perfecto Prest" čiužinys

PRESTIGE Line latekso / putų / grikių čiužinys (modelis: MLPG1) rekomenduojamas naudoti ant pasirinkto arba viso lovos paviršiaus, miego ir poilsio metu. Įprastomis naudojimo sąlygomis čiužinys skirtas pakartotinai naudoti vaikams:

- stuburo perkrovos, susijusios su priverstine miego padėtimi, prevencijai,

- ydingos laikysenos prevencijai,

- kaip pagalbinė priemonė miego sutrikimų prevencijai,

- vaikų, turinčių nervų ir raumenų sutrikimų (pvz., įgimtų peties rezginio defektų, cerebrinio paralyžiaus), raumenų ir skeleto funkcijų sutrikimų atvejais.

"PRESTIGE Line" latekso / putų / grikių čiužinys (modelis: MLPG1) pasižymi:

- Išmatavimai: 120x60x12 cm

- Labai geru elastingumu ir stabilia nugaros atrama,

- kietumu, užtikrinančiu laisvą kūdikių padėties keitimą,

- saugūs kraštai, palengvinantys vertikalią laikyseną ir pirmuosius žingsnius,

- puiki oro cirkuliacija,

- daugiasluoksnis užvalkalas (3W konstrukcija), lengvai valomas,

- didelis atsparumas nusidėvėjimui ir pažeidimams.

Dangtis

"PRESTIGE Line" latekso / putų / grikių čiužinys (modelis: MLPG1) turi užvalkalą, kurį galima skalbti skalbimo mašinoje 60 °C temperatūroje, kad būtų padidintas jo poveikis mažinant namų dulkių erkučių alergenų poveikį.

PRESTIGE Line latekso / putų / grikių čiužinys (modelis: MLPG1) turi trijų sluoksnių užvalkalą (3W konstrukcija) iš čiužinio audinio (100 % poliesteris), sujungto su pūkuotu poliesterio flizelinu ir plokščiu polipropileno flizelinu.

Trijų sluoksnių (3W konstrukcijos) užvalkalą "PRESTIGE Line" sudaro trys tarpusavyje sujungti sluoksniai:

A - lengvai biologiškai suyrantis ir odai nekenksmingas čiužinio trikotažas (100 % poliesteris),

B - pūkuota poliesterio vilna,

C - plokščia polipropileno neaustinė medžiaga.

Užvalkalo konstrukcija užtikrina laisvą oro cirkuliaciją ir pagerina miego komfortą. Jis apsaugo čiužinio užvalkalą nuo purvo, kietų nešvarumų ir pažeidimų.

Prieš naudojant čiužinį pirmą kartą, būtina atlikti užvalkalo skalbimo procedūrą pagal etiketėje nurodytus priežiūros proceso parametrus. Išplovus užvalkalą ir kruopščiai išdžiovinus, gaminio nereikia specialiai apdoroti, kas būtina prieš naudojimą. Rekomenduojama gaminį naudoti su PK1 arba PK2 higieniniu užvalkalu ir medvilnine paklode.

Užpildas

PRESTIGE Line latekso / putų / grikių čiužinys (modelis: MLPG1) yra dvipusis 12,5 cm aukščio čiužinys, sudarytas iš keturių nepriklausomų sluoksnių:

1. Trijų sluoksnių užvalkalas (3W konstrukcija) pagamintas iš čiužinio trikotažo (100 % poliesterio), purios poliesterio vilnos ir plokščios polipropileno vilnos.

2. "A" latekso putos (20 % natūralaus latekso, 80 % sintetinio latekso).

3. Poliuretano putos.

4. Nepriklausomas natūralus grikių lukštų įdėklas "B" (natūralūs grikių lukštai, neaustinis.polipropilenas).

Latekso putos ( 20 % natūralaus latekso, 80 % sintetinio latekso).

Perforuotas latekso putplastis skirtas naudoti vaikams nuo gimimo (O+). Tai itin patvari ir patogi medžiaga, kuri yra natūralaus latekso ir sintetinio latekso mišinys. Gamybos metu ji yra putojama, o po to vulkanizuojama. Mūsų čiužiniuose naudojamas latekso putplastis sertifikuotas pagal "Oëko-Tex Standard 100", PZH standartą ir turi ASTM sertifikatu patvirtintų antigrybelinių savybių. Jo privalumai: idealus prisitaikymas prie kūno formos, puikus taškinis lankstumas, elastinga ir labai patogi kūno atrama poilsio metu, puiki oro cirkuliacija ir drėgmės reguliavimas, didelis atsparumas nusidėvėjimui ir pažeidimams, nesideformuoja.

Poliuretano (PUR) putos jau daugelį metų naudojamos kaip čiužinio užpildas. Priklausomai nuo svorio grupės ir paskirties, parenkamas putų tankis. Kuo didesnis tankis, tuo didesnis čiužinio tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Naudojant tinkamų parametrų poliuretano putas galima gauti labai gero elastingumo, stabilių kraštų ir palyginti nedidelio svorio čiužinį. Tai puikus vaikiškų čiužinių užpildas, leidžiantis gauti palyginti nedidelę galutinę gaminio kainą, išlaikant patogumą ir tinkamą gaminio patvarumą. Gamyboje naudojamos putos atitinka griežtus reikalavimus, o jų aukštą kokybę patvirtina griežti kokybės bandymai. Čiužinio konstrukcija užtikrina puikią oro cirkuliaciją ir tinkamą bei spyruokliuojančią nugaros atramą miego ir poilsio metu. Visos čiužinio gamyboje naudojamos žaliavos yra sertifikuotos pagal "Oeko-Tex Standard 100" standartą.

Natūralus grikių lukštas (natūralus grikių lukštas, neaustinis polipropilenas).

Nepaisant nuolatinio skubėjimo ir naujų technologijų kūrimo, pradedame grįžti prie savo šaknų. Po daugybės nesėkmingų eksperimentų su naujoviškais sprendimais įvairiose gyvenimo srityse vis labiau vertiname senus, patikrintus metodus ir daugelį metų naudojamus gaminius. Sprendimus, kurie buvo perduodami iš kartos į kartą. Pastaraisiais metais atlikti moksliniai tyrimai patvirtino natūraliuose grikių lukštuose esančių biologiškai aktyvių junginių gydomąjį poveikį ir fizines bei chemines grūdų, įskaitant lukštus, savybes. Tarp lukštų yra plyšių, užtikrinančių nuolatinę oro cirkuliaciją, kuri gerokai sumažina namų dulkių erkučių atsiradimą. Vis daugiau vaikų tampa alergiški namų dulkių erkutėms ir jų išmatų alergenams. Namų dulkių erkutės minta negyva žmogaus oda, mėgsta šilumą ir drėgmę, tačiau užtikrinus nuolatinę oro cirkuliaciją, mažesnę drėgmę ir žemą temperatūrą, šios erkutės nustoja daugintis. Čiužiniai su natūraliais grikių lukštais skirti žmonėms, kurių sveikatos būklė neleidžia reguliariai judėti ar dažnai keisti kūno padėties.

Čiužinyje yra nuo užvalkalo nepriklausomas natūralių grikių lukštų įdėklas (Patentų biure įregistruotas naudingasis modelis Nr. 63616). Natūralų grikių lukštų įdėklą galima pakeisti nauju, jei jis suteptas, o užvalkalą galima lengvai nuimti ir vėl uždėti, nerizikuojant, kad skalbiant užvalkalas išbluks.

Fiki Miki čiužinių gamybos procesas kontroliuojamas kiekviename etape, kad būtų užtikrinta puiki mūsų gaminių kokybė. Pirmasis etapas - natūralių grikių lukštų tiekimas iš patikrintų šaltinių. Kiekviena siunta tikrinama, ar nėra drėgmės ir dulkių. Lukštus transportuojame pneumatiniu būdu, o gamybos proceso metu dulkes vėl nuvalome filtruose.

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Išplėstas - Gamintojo garantija laikotarpiui 24 mėnesių.

Garantija suteikiama 2 metams nuo pristatymo datos.

Garantija taikoma visiems gaminio defektams, išskyrus mechaninius pažeidimus, atsiradusius dėl netinkamo naudojimo.

pixel