Chicco Baby Rodeo

Chicco Baby Rodeo
Chicco Baby Rodeo
Chicco Baby Rodeo
Chicco Baby Rodeo
Chicco Baby Rodeo
Chicco Baby Rodeo
Miss Baby Rodeo
Baby Rodeo
65,09 € / vnt.
Obserwuj Porównaj

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Chicco Baby Rodeo

Glostykite arklio snukį ir stebėkite, kas nutiks!

Chicco Rodeo arklys - tai elektroninis važinėjimo įrenginys, tinkantis kūdikiams nuo 12 mėnesių amžiaus. Dėl jutiklių žaislinis arklys elgiasi kaip tikras arklys: linksmai riaumoja ir riaumoja, mirksi akimis ir kramto morką. Jo skleidžiami garsai padeda vaikui susipažinti su tikro gyvūno skleidžiamais garsais. Mažylis taip pat mokosi loginės priežasties ir pasekmės sekos: kai švelniai glostote arkliuką, maitinate jį mėgstama morka ir juo rūpinatės, jis atsilygina laimingais garsais ir džiaugsmingu riaumojimu.

Dėl viso to arkliukas yra puikus žaislas, mokantis empatijos ir meilės gyvūnams. Tačiau tai dar ne viskas. Be to, Žirgas taip pat turi supimo ir jojimo funkciją. Vaikas gali joti ant Arklio kaip ant ponio ir, lavindamas jo pusiausvyrą, žaisti jodinėjimą. Atskiros funkcijos viena po kitos atsiranda vaikui sulaukus tinkamo amžiaus, todėl Arkliukas ilgai lydės augantį vaiką.

Nuo 12 mėnesio: Vaikas saugiai supasi sėdėdamas ant Arkliuko ir laikydamasis už rankenų, išsikišusių iš Arkliuko galvos. Saugaus žaidimo aplinkoje vaikas pradeda lavinti pusiausvyrą.

Nuo 18 mėnesio: Vaikas gali mokytis valdyti savo rankas, nes nuo 18 metų amžiaus iki 18 metų amžiaus, kai nuimamas supamasis pagrindas, "Arkliukas" tampa važiuokle, judančia 4 ratais, kuriuos suka vaiko kojos. Tai fantastiškas mokymas, padedantis paruošti vaiką kitiems raidos etapams ir važiavimo dviračiu įgūdžiams.

Dėl žaisle naudojamos elektronikos Žirgas skleidžia garsus, o ant jo kepurės esanti žvaigždė šviečia. Būtent ten, ant kepurės, yra 2 mygtukai: su muzika ir garsais - elektroninių efektų valdymo centras. Efektai yra susieti su vaiko atliekamais gestais ir taip aktyvuojami.

Rodeo arklys yra interaktyvus žaislas! Paglostykite jam snukį, kad išgirstumėte jo snukutį. Ištraukite morką iš maišelio ant žirgo kaklo ir duokite jam skanėstą. Jam tai tikrai patiks!

TECHNINĖ INFORMACIJA

Matmenys: 64,00 x 30,00 x 58,00 cm

Grynasis gaminio svoris: 1,50 kg

Pakuotės matmenys: 63.00 x 35,60 x 54,00 cm

Baterijų tipas: 3 x AA Stilo (1,5 V/Alc LR06)

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel