Cybex "Snogga 2" vežimėlio miegmaišis Magnolia Pink

Cybex "Snogga 2" vežimėlio miegmaišis Magnolia Pink
Classic Beige
Khaki Green
Nautical Blue
Autumn Gold
Deep Black
River Blue
Soho Grey
 Rožinė magnolija
 Mustard Yellow
69,00 € / vnt.
Obserwuj Porównaj
Garantija: Cybex - NUO DURŲ IKI DURŲ, Patikrinkite garantijos sąlygas

Lengvas prekių grąžinimas

Nusipirkite ir ramiai patikrinkite namuose. Per 14 dienų galite atsisakyti sutarties nenurodydami priežasties.
Rodyti informaciją
14 pašalinimo dienos
Jūsų pasitenkinimas pirkiniais yra labai svarbus. Iš mūsų užsakytus gaminius galite grąžinti per 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Šių prekių galima įsigyti mūsų parduotuvėse

Šį gaminį galite nusipirkti nepateikę užsakymo internetu vienoje iš mūsų parduotuvių savo vietovėje. Patikrinkite, kuriose parduotuvėse galima įsigyti gaminį iš sandėlio.
Patikrinti prieinamumą

Cybex Snogga 2 miegmaišis

Kai lauke pradeda šalti, jūsų mažyliui nebebus patogu sėdėti vežimėlyje su džemperiu su gobtuvu ir striuke. Verta įsigyti tinkamą miegmaišį, kad jūsų mažyliui būtų šilta, kai vaikštote lauke. Naujoji Cybex miegmaišio versija - " Snøgga 2" - džiugina unikaliomis spalvomis, ekologiškomis medžiagomis ir funkcionalumu.

Patogios sąlygos ne tik žiemos dienomis

Cybex Snøgga 2 yra ištisus metus veikiantis miegmaišis, jis tiks, kai už lango temperatūra svyruoja nuo 10˚C iki -10˚C, nes jo šilumos izoliacijos klasė TOG 4. Žinoma, turite nepamiršti tinkamai aprengti savo mažylį.

Taip pat nereikia nerimauti, jei pasivaikščiojimo metu užklups netikėtas lietus ar sniegas, nes miegmaišio išorinis sluoksnis apsaugos jūsų mažylį nuo nepalankių oro sąlygų.

EKO sprendimai

Medžiagos, iš kurių pagamintas Cybex Snøgga 2 miegmaišis, yra iš dalies perdirbtos. Pavyzdžiui, miegmaišio užpildas yra 3M Thinsulate™, kuris yra 75 % perdirbtas ir yra šiltesnis už pūkus, taip pat užtikrina atsparumą drėgnoms sąlygoms. Galite būti tikri, kad jūsų mažyliui bus šilta ir lyjant lietui, nes Cybex Snøgga 2 išlaiko savo šildomąsias savybes net ir sušlapęs.

Papildomos savybės

Cybex Snøgga 2 miegmaišyje yra du užtrauktukai. Vienas jų yra priekyje, todėl vaiką lengva įkelti ir iškelti. Tačiau antrasis užtrauktukas, esantis miegmaišio apačioje, suteikia galimybę jį atlenkti, kad būtų užtikrintas pakankamas oro tiekimas. Dėl antrojo užtrauktuko vaiko kojos gali likti už miegmaišio ribų.

Šaltomis dienomis pravartu patraukti Cybex Snøgga 2 miegmaišio gobtuvo virveles, kad kūdikis būtų dar jaukiau suvyniotas ir patogiau jaustųsi vaikštinėdamas .

Tinka vežimėlyje

Specialios angos miegmaišio nugarėlėje leidžia Cybex Snøgga 2 pritvirtinti prie pasirinkto vaikiško vežimėlio - tereikia perverti saugos dirželius nuo vežimėlio.

Mažas ir lengvas

Dar vienas Cybex Snøgga 2 miegmaišio privalumas yra jo dydis - sulankstytas jis telpa į nedidelį nešiojamąjį krepšį, todėl jį laikant ar keliaujant nekils problemų. Taip pat stebina, koks lengvas yra Cybex Snøgga 2 miegmaišis.

Vartotojo atsiliepimai
Produkto užklausa

Jei pirmiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį gaminį. Pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Cybex - NUO DURŲ IKI DURŲ - Gamintojo garantija laikotarpiui 24 mėnesių.

GARANTIJA

Cybex gaminiams suteikiama dvejų metų garantija dėl fizinių defektų - gaminio neatitikimo sutarčiai. Apsaugos laikotarpis skaičiuojamas nuo galutinio kliento pirkimo datos, nurodytos pirkimo įrodyme.

PASLAUGOS

Paslaugos teikiamos nuo durų iki durų, o pretenzijos turėtų būti pateikiamos naudojantis specialia internetine pretenzijos forma:

https://www.cybex-service.pl/zgloszenie-serwisowe/

Paslauga teikiama nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9 iki 16 val

tel.: +48 22 110 08 47

el: info@cybex-service.pl

pixel